מאסטר סלייסר (קוצץ ירקות) ועוד גאדג'טים שסטודנטים חייבים

קוצץ ירקות

סטודנטים הם האנשים העסוקים והלוחצים ביותר בעולם. הם חייבים להספיק לשיעור ההוא, לא להירדם בשיעור הזה, להחדיר למוחם כמויות עצומות של חומר בזמן קצר מאוד ולהצליח לאכול כמו שצריך כדי לא להתמוטט מכמויות הקופאין העצומות שהם גומעים. איך עושים את זה? היום זה קצת יותר קל כי יש לא מעט גאדג'טים שבאים לטובת הסטודנט ועושים את חייו קצת יותר קלים וסבילים.

מאסטר סלייסר (קוצץ ירקות) – חשוב ובריא לאכול סלט ירקות, אבל למי יש זמן לחתוך כל ירק וירק לחתיכות קטנות? כל רגע חשוב וקריטי עבור הסטודנט שנמצא בשיא תקופת המבחנים. לשם כך הומצא חותך סלט. הירקות נחתכים קטן קטן בצורה מיטבית ללא מאמץ בתוך שניות ולאחר שמסיימים להשתמש בקוצץ הירקות אפשר לסגור את מיכל האחסון ופשוט לקחת את הסלט ללימודים או לעבודה. גם הניקיון של המאסטר סלייסר מאוד פשוט – הסכינים נשלפים בקלות לטובת ניקיון במדיח או בכיור. מה גם שהירקות נחתכים יפה בלי שנוזלים מהם מיצים שהורסים את הסלט (חלקנו ממש לא אוהבים את המיצים האלה…)

שעון מעורר שמרעיד את כל המיטה – מכירים את זה שלומדים עד שעה מאוחרת ולא מצליחים לקום בסוף לשיעור חשוב או אפילו למבחן עצמו? סוני פיתחו שעון מעורר שמצפצף בעוצמה עצומה של 113 דציבלים ואם שמים אותו מתחת למזרן הוא ממש מרעיד אותו. מומלץ ביותר לישנוניים שביניכם!

פוך שמשתדרג למיטה – הכי כיף ללמוד הררי דפים ומאמרים בזמן שאתם משתרעים על פופ נוח ומרגיע. ואם חברים קופצים ללמוד אצלכם וכבר נשארים למשך הלילה, הפופ יכול להפוך למיטה נוספת. הפופים הללו מיוצרים על ידי חברה ששמה קורדהרוי ואפשר למצוא אתרים מחו"ל שמוכרים את המוצר. יש פופים בשלל גדלים כולל אפילו גודל של מיטה זוגית.

תא קירור ננעל – גרים עם שותפים או במעונות ונאלצים לחלוק את המקרר עם אנשים נוספים? בטח כבר קרה לכם שאכלו לכם מהאוכל, וזה ממש לא שימח אתכם שלא ביקשו רשות קודם. במיוחד לשם כך ניתן לרכוש תא ננעל בו ניתן לאחסן את המצרכים והחטיפים בלי שאף אחד ייגע – רק אל תאבדו את המפתח של התא…

סורק ספרים נייד – זמן יקר עשוי להיחסך לכם בעזרת IRIScan – סורק נייד אלחוטי שבעזרתו סורקים ספרים במקום לבלות שעות ארוכות ומייגעות בספרייה בצילום של דף אחר דף. פשוט גוללים את הסורק לאורך המסמך (זה לוקח שלוש שניות לכל דף) ומתקבלת באופן מידי תמונתה באיכות גבוהה של 900dpi. הסורק גם כולל חיבור וויי-פיי כך שניתן מיד להעביר את התמונות אל המחשב, הטלפון הנייד או הטאבלט. סורק כזה עולה כ-129 דולר באתרים בחו"ל אבל לפעמים יש מבצעים על המוצר והעלות משתלמת, אם חושבים כמה כסף הולך על צילומים בסך הכול.

About דוד ירקוני 14 מאמרים
דוד כותב ומנהל תוכן במגזין BuyWiser.

היה הראשון להגיב

להגיב

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*